Seksas per mano gimtadienį

5 003 perskaitymų
fantzijos.lt

Esu Vilius. Mano pirmas kartas įvyko prieš metus,kai man turėjo sukakti 18 metų. Tai buvo per mano gimtadienį,kai į jį atėjo mano mergina vardu Ligita. Jai tada buvo 17 metų. Kai visi svečiai išėjo namo,aš paklausiau gal ji nori pasilikti pas mane. Ji sutiko.
Buvo kažkur apie 2 h. nakties. Tėvai buvo truputi girtoki,tai išvažiavo kartu su svečiais pas jų.
Mes su Ligita likome namuose,aš jai pasiūliau sekso,ji sutiko.Mes nusirengėme,ji mūvėjo stringus. Juodus.
Ji atrodė seksualiai. Aš jai numoviau kelnaites. Ji nurengė mane. Tada aš jai po truputį pradėjau laižyti pūtytę. Laižiau kokias 10 min. Ji pradėjo čiulpti mano pe*į.
Tada aš įėjau į ją. Ji pasakė kad jaučiasi lyg danguje. Liepiau jai apsisukti,ji apsisuko ir įkišau jai į užpakaliuką,jos užpakaliukas buvo didelis ir seksualus. Pradėjau greitai judėti,ji aimanavo vis garsiau ir greičiau. Po to bučiavomės apie 15 min. Užmigome. Atėjo rytas,bet tėvų dar namie nebuvo. Paskambinau jiems ir jie pasakė kad grįš vakare. Mes su Ligita išgėrėme kavos ir vėl pasiūliau sekso,ji sako:
-Sutinku,tik nurenk mane.
Aš ją nurengiau ir ji mane. Aš jai įkišau į pūtytę,ji truputi suklykė,ir pradėjo aimanuoti. Po 10 min aš jai įkišau į užpakaliuką,judėjau vis greičiau ir greičiau. Ji pasakė kad jai turbūt laikas namo. Ji paskambino savo tėvams ir paklausė kiek dar laiko gali būti pas mane. Pasakė kad ir iki vakaro. Ji pasiliko.
Nuėjo atsiprausėme,ir pažiūrėjome tw. Mes glamonėjomės. Atsinešėme nešiojamą kompiuterį ir įsijungėme porną. Žiūrėdami jį,pabandėme tokias pačias pozas. Buvo šaunu! Grįžę tėvai buvo dar truputi girtoki,nuėjo į miegamajį ir užmigo su rūbais. Mes su Ligita pasibučiavome ir ji išėjo namo. Beveik kas trečia dieną darome seksą.
Štai mano pirmojo karto istorija :)

Panašios istorijos