Seksas su aukle

4 019 perskaitymų
fantzijos.lt

Nepykkit del klaidu :). Taigi mano tevai isvaziavo 2 savaitem i Londona. Turejau but vienas 2 savaites,man tai nebuvo problema bet kadangi mano tevai nepasitikejo manimi jie pasamde man aukle. Ji atvaziavo kita diena po tevu isvikimo i Londona,pasirode visai patraukli su akinukais,blondine.Atejo vakaras as atsigules i lova kaip visada isijungiau telefona ”pornhub.com”,isirinkau video kuris man labiausiai patiko,po biski ir pradejau. Tik girdziu kad mano kambario duris atsidaro ir ikisa galva mano aukle as is gedos palindau po kaldra,atleiskyte pasakiau as. Aukle prikando lupas ir istare ”OHHHHHH,nepyk ;)” pasake erotisku balsu,iejo i mano kambari,uzdare duris ir atsisedo ant mano lovos. As paklausiau ar nepasakysit mano tevams? Ji sako su viena saliga,as nedvejodamas pasakiau kokia gi ta salyga?(Nes labai bijojau tevu) Ji manes paklause ar esi jau prarades nekaltybe? Atsakiau beabejo ne man jug 14. Ji letai nueme kaldra ir svelniai pradejo mano varpa mosturbuot,as is to kaifo pradejau alsuoti. Jinai nusirenge jos papai buvo D- berods. Jinai savo papus man tarp varpos padejo ir pradejo kilnot aukstyn,zemyn. Tada jinai su savo vagina atsiedo man ant penio ir pradejo jodineti po kiek laiko,man padare oralini po 5 minuciu,atkiso savo uzpakali ir pradejau kisti i jos uzpakali. Aukle alsavo tas mane dar motivavo kist gyliau. Saukiau kad tuoj baigsiu jinai atsisuko ir pradejo man ciulpt ir jai nuleidau i burna ir ji nurijo. SU ranka svelnei stumtelejo ant lovos ir prigule prie manes,mes pasibuciavom kelis kartus ir uzmigom. Taip ir praejo mano pirmas kartas. Peace

Panašios istorijos

7 komentarai

  1. Mano tėtis miręs, mama jau 2 metai važinėja dirbti į Daniją. Kas tris mėnesius atvažiuoja, porą savaičių pabūna ir vėl išvyksta. Mane paliko prižiūrėt 69 metų vienišai senutei.Gyvenam kaime, be patogumų,bet senutė kiekvieną savaitę liepia maudytis. Turi didelę vonią, pašildo katilą vandens ir maudo. Aš vis noriu pats maudytis, arba su kelnaitėmis, bet globėja neleidžia. Kai mama išvyko, man buvo 13 metų. Ypač gėda būdavo pirmais kartais. Pirmą kartą įlipau su kelnaitėmis, bet trindama nugarą po truputį nusmaukė ir dar su delnu pliaukštelėjo per užpakalį. sako, vaidini vyrą, o dar ūsai neauga. Numaudžius, iš arbatinuko perpila. Kartais nuvažiuojam pas jos draugę, ten yra patogumai, tai maudo vonioje su dušu. Aš draugauju su tos draugės anūke, tai ta šeimininkė užeina padėt maudyti, juokauja – pažiūrėsiu ar tinkamą kavalierių išsirinko anūkė. Dar ji paima nutrint, ranka pamuilinusi trina tarpkojį, ir gėdina, jei aš susijaudinu. Šiaip su globėja sutariam gerai. JI nesako mamai mano išdaigų, nors mama sako, nelepink jo. Tik, kai gaunu blogesnį pažymį, labai barasi. Vieną savaitę patikrino pažymių knygutę, rado 4 ketvertukus, 3 penketukus, tai suprato,jog aptingau mokytis. Šeštadienį, kai nurengė maudyti, atsinešė rykštę ir keletą kartų sušėrė per užpakalį. Po to stengiausi mokytis dešimtukais, septintukais. Tada girdavo, sakė,matai, kaip padėjo rykštė. Ir dabar, nors jau 15 metų, baigiau 8 klasę, kontroliuoja, kad paruoščiau pamokas, būčiau švarus, išmaudo kas savaitę. Kartą savaitgalį pas ją užėjo 2 kaimynės.Mes jau ruošėmės vonią, kol sušilo vanduo, moterys vaišinosi naminiu vynu. Kai vanduo sušilo, mudu su globėja išėjom atsinešt vonios.Aš globėjos klausiau, ar kaimynės dar ilgai bus, globėja sakė, nežinau, negi tau trukdo tos bobutės. Atsinešėm vonią, globėja pradėjo ruošt vonią, man liepė rengtis o kaimynės net nesiruošė išeit. Nusirengiau ir su kelnaitėmis įlipau. Globėja pamačius pradėjo bartis, ką čia išsigalvoja, gėdintis bobučių.. Kaimynės irgi pritarė Sakė, paimk rykštę. Aš atsistojau,kai globėja trynė nugarą. numovė kelnaites. Visos pritarė,jog tik mergaičių reikia gėdytis, o mes visos turim sūnų ir anūkų. Viena dar priėjusi paglamonėjo.

  2. Vasaros pabaigoje svečiavausi pas dukrą kaime. Ten užėjo jos kaimynė, pradėjom šnekėti apie artėjančius mokslo metus. Sako, vėl reiks sūnų anksti žadint, į mokyklinį autobusą. Jau septintokas, jam 13 metų. Pamokos nuo 8 val., tai autobusas paima apie 7 valandą. Kadangi gyvenu mieste viena pasiūliau jam gyventi pas mane. Taip nuo rugsėjo pradžios jis gyvena pas mane. Iš karto dar motina bijojo, kad jis neišdyktų, nesusidėtų su blogais draugais, bet jis manęs klauso, pamokas paruošia, .lanko šokių būrelį, vakarais nelaksto ilgai. Džiaugiasi, kad ilgiau gali pamiegoti. Neįsivaizduoju kaip mama jį prižadindavo prieš šeštą valandą, jei po septynių sunkiai keliasi. Vos spėja nusiprausti ir pavalgyti. Todėl aš vakarais liepiu lipti į vonią ir nusiprausti. Nors ir nenorom, bet berniukas paklūsta, nes vonią ruošiu neklausdama jo. Tada pakviečiu jį ir liepiu nusirengti. Pirmom dienom labai parausdavo, kai numaudavau triusikus. Sako, namuose aš su draugais į pirtį einu. Bet paklausiau mamos, ji sako, neklausyk jo, maudau ir pati.Tegu nevaidina kavalieriaus. Dabar jau įprato.

  3. Nesibardavau, stengdavosi sulaikyti, bet aš po truputį nuo užpakalio nutraukdavau, dar juokais plaukštelėdavau delnu. Vieną rytą taip saldžiai miegojo, net gaila buvo žadinti. Tada nuklojau antklodę, jo varpa buvo pasistojusi. Berniukas pramerkė akis,griebė antklodę, norėjo pasislėpti, aš sakau, ką sapnavai, nebijok, nesakysiu mamai, jei nori, išleisk pienuką, dar pamasažuosiu, kad greičiau tekėtų. Numovus triusikus suemiau ranka, netrukus išbėgo baltas skystis. Paklausiau patiko, jis linktelėjo galvą ir nubėgo praustis.

    • Aišku tai jam pasiseke, bet nebuna del mokslų kad bari? muši? nes aš rykšte aukleju, bunu pasikviečiu drauges jos ji apžiuri jiems įdomu , būna pačios pabara ji , karta drauge sake nori ji paukliet aš buvau prieš bet veliau sutikau.. Ji su rykšte ji išvanojo jam buvo pasistojas dar sake per mažas tai dar ir ten apžiurejo ir paklupde ant žirniu..

      Pasakokit savo istorijas įdomu

    • Isdykus esi, Onute… kad man tokia aukle butu, leisciau kiekviena ryta “pieneli” isleist, o ir tau padeciau malonuma pasiekt ;)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>