Seksas su aukle

16 643 perskaitymų
fantzijos.lt

Nepykkit del klaidu :). Taigi mano tevai isvaziavo 2 savaitem i Londona. Turejau but vienas 2 savaites,man tai nebuvo problema bet kadangi mano tevai nepasitikejo manimi jie pasamde man aukle. Ji atvaziavo kita diena po tevu isvikimo i Londona,pasirode visai patraukli su akinukais,blondine.Atejo vakaras as atsigules i lova kaip visada isijungiau telefona ”pornhub.com”,isirinkau video kuris man labiausiai patiko,po biski ir pradejau. Tik girdziu kad mano kambario duris atsidaro ir ikisa galva mano aukle as is gedos palindau po kaldra,atleiskyte pasakiau as. Aukle prikando lupas ir istare ”OHHHHHH,nepyk ;)” pasake erotisku balsu,iejo i mano kambari,uzdare duris ir atsisedo ant mano lovos. As paklausiau ar nepasakysit mano tevams? Ji sako su viena saliga,as nedvejodamas pasakiau kokia gi ta salyga?(Nes labai bijojau tevu) Ji manes paklause ar esi jau prarades nekaltybe? Atsakiau beabejo ne man jug 14. Ji letai nueme kaldra ir svelniai pradejo mano varpa mosturbuot,as is to kaifo pradejau alsuoti. Jinai nusirenge jos papai buvo D- berods. Jinai savo papus man tarp varpos padejo ir pradejo kilnot aukstyn,zemyn. Tada jinai su savo vagina atsiedo man ant penio ir pradejo jodineti po kiek laiko,man padare oralini po 5 minuciu,atkiso savo uzpakali ir pradejau kisti i jos uzpakali. Aukle alsavo tas mane dar motivavo kist gyliau. Saukiau kad tuoj baigsiu jinai atsisuko ir pradejo man ciulpt ir jai nuleidau i burna ir ji nurijo. SU ranka svelnei stumtelejo ant lovos ir prigule prie manes,mes pasibuciavom kelis kartus ir uzmigom. Taip ir praejo mano pirmas kartas. Peace

Panašios istorijos

39 komentarai

 1. Mano tėtis miręs, mama jau 2 metai važinėja dirbti į Daniją. Kas tris mėnesius atvažiuoja, porą savaičių pabūna ir vėl išvyksta. Mane paliko prižiūrėt 69 metų vienišai senutei.Gyvenam kaime, be patogumų,bet senutė kiekvieną savaitę liepia maudytis. Turi didelę vonią, pašildo katilą vandens ir maudo. Aš vis noriu pats maudytis, arba su kelnaitėmis, bet globėja neleidžia. Kai mama išvyko, man buvo 13 metų. Ypač gėda būdavo pirmais kartais. Pirmą kartą įlipau su kelnaitėmis, bet trindama nugarą po truputį nusmaukė ir dar su delnu pliaukštelėjo per užpakalį. sako, vaidini vyrą, o dar ūsai neauga. Numaudžius, iš arbatinuko perpila. Kartais nuvažiuojam pas jos draugę, ten yra patogumai, tai maudo vonioje su dušu. Aš draugauju su tos draugės anūke, tai ta šeimininkė užeina padėt maudyti, juokauja – pažiūrėsiu ar tinkamą kavalierių išsirinko anūkė. Dar ji paima nutrint, ranka pamuilinusi trina tarpkojį, ir gėdina, jei aš susijaudinu. Šiaip su globėja sutariam gerai. JI nesako mamai mano išdaigų, nors mama sako, nelepink jo. Tik, kai gaunu blogesnį pažymį, labai barasi. Vieną savaitę patikrino pažymių knygutę, rado 4 ketvertukus, 3 penketukus, tai suprato,jog aptingau mokytis. Šeštadienį, kai nurengė maudyti, atsinešė rykštę ir keletą kartų sušėrė per užpakalį. Po to stengiausi mokytis dešimtukais, septintukais. Tada girdavo, sakė,matai, kaip padėjo rykštė. Ir dabar, nors jau 15 metų, baigiau 8 klasę, kontroliuoja, kad paruoščiau pamokas, būčiau švarus, išmaudo kas savaitę. Kartą savaitgalį pas ją užėjo 2 kaimynės.Mes jau ruošėmės vonią, kol sušilo vanduo, moterys vaišinosi naminiu vynu. Kai vanduo sušilo, mudu su globėja išėjom atsinešt vonios.Aš globėjos klausiau, ar kaimynės dar ilgai bus, globėja sakė, nežinau, negi tau trukdo tos bobutės. Atsinešėm vonią, globėja pradėjo ruošt vonią, man liepė rengtis o kaimynės net nesiruošė išeit. Nusirengiau ir su kelnaitėmis įlipau. Globėja pamačius pradėjo bartis, ką čia išsigalvoja, gėdintis bobučių.. Kaimynės irgi pritarė Sakė, paimk rykštę. Aš atsistojau,kai globėja trynė nugarą. numovė kelnaites. Visos pritarė,jog tik mergaičių reikia gėdytis, o mes visos turim sūnų ir anūkų. Viena dar priėjusi paglamonėjo.

 2. Vasaros pabaigoje svečiavausi pas dukrą kaime. Ten užėjo jos kaimynė, pradėjom šnekėti apie artėjančius mokslo metus. Sako, vėl reiks sūnų anksti žadint, į mokyklinį autobusą. Jau septintokas, jam 13 metų. Pamokos nuo 8 val., tai autobusas paima apie 7 valandą. Kadangi gyvenu mieste viena pasiūliau jam gyventi pas mane. Taip nuo rugsėjo pradžios jis gyvena pas mane. Iš karto dar motina bijojo, kad jis neišdyktų, nesusidėtų su blogais draugais, bet jis manęs klauso, pamokas paruošia, .lanko šokių būrelį, vakarais nelaksto ilgai. Džiaugiasi, kad ilgiau gali pamiegoti. Neįsivaizduoju kaip mama jį prižadindavo prieš šeštą valandą, jei po septynių sunkiai keliasi. Vos spėja nusiprausti ir pavalgyti. Todėl aš vakarais liepiu lipti į vonią ir nusiprausti. Nors ir nenorom, bet berniukas paklūsta, nes vonią ruošiu neklausdama jo. Tada pakviečiu jį ir liepiu nusirengti. Pirmom dienom labai parausdavo, kai numaudavau triusikus. Sako, namuose aš su draugais į pirtį einu. Bet paklausiau mamos, ji sako, neklausyk jo, maudau ir pati.Tegu nevaidina kavalieriaus. Dabar jau įprato.

 3. Nesibardavau, stengdavosi sulaikyti, bet aš po truputį nuo užpakalio nutraukdavau, dar juokais plaukštelėdavau delnu. Vieną rytą taip saldžiai miegojo, net gaila buvo žadinti. Tada nuklojau antklodę, jo varpa buvo pasistojusi. Berniukas pramerkė akis,griebė antklodę, norėjo pasislėpti, aš sakau, ką sapnavai, nebijok, nesakysiu mamai, jei nori, išleisk pienuką, dar pamasažuosiu, kad greičiau tekėtų. Numovus triusikus suemiau ranka, netrukus išbėgo baltas skystis. Paklausiau patiko, jis linktelėjo galvą ir nubėgo praustis.

  • Aišku tai jam pasiseke, bet nebuna del mokslų kad bari? muši? nes aš rykšte aukleju, bunu pasikviečiu drauges jos ji apžiuri jiems įdomu , būna pačios pabara ji , karta drauge sake nori ji paukliet aš buvau prieš bet veliau sutikau.. Ji su rykšte ji išvanojo jam buvo pasistojas dar sake per mažas tai dar ir ten apžiurejo ir paklupde ant žirniu..

   Pasakokit savo istorijas įdomu

  • Isdykus esi, Onute… kad man tokia aukle butu, leisciau kiekviena ryta “pieneli” isleist, o ir tau padeciau malonuma pasiekt ;)

 4. Nieko sau jus ir pyktos visos ..

  Turiu sunena karta aišku buvo kad žiurėjo n18 filmukus nieko nesakiau viena krta antra visgi pauglyste, bet viena karta įžuliai žiurėjo, atėjau pasakiau kad tu dar per jaunas nurengiau pasodinau sudukryte paiškinau kad negalima ir sakiau kad suprastumet atlupau po viena, dukryte 35 kartus pagal jos amžiu 14 metu.

  Sunui 15 jam 50, paskui parodžiau kaip viskas vyksta erekcija masturbacija, ir liepiau iki 18 tokiu dalyku nepatirti ir nežiureti.

  Paskui ant krupu pasodinau ir jau kaip metus nepastebiu kad žiuretu.
  o šiaipaš prieš auklėjima prieš bet norečiau sužinoti ar jumsbuvo tokiu situacijų ir kaip jus nubaude ar gal būt per mažai sudaviau?

  • O kaip rodei masturbacija? Smaukei sunui, o dukrai kaisiojai pirstukus ar pati sau kaisiojai ir vaikam parodei?

   • Patis viska puikiai žinojo, bet pas dukryte maža putyte abejoju ar tilptu koks daikčiukas o pas suneli 11centimetru tuo metu buvo jau :)

     • Kaip romantiška, aš irgi sunui suduodu per šikna už masturbaciją..

     • Labas, Eugenija,
      Stebi savo sunu kai jis masturbuojasi? Kyla noras ji baudziant pazaist su sunaus daikciuku?

 5. jus juokaujat su dirzu? reik rykste vyrams nereik , moterims per sikna ar putyte vos vos per papus stipriai kad zinotu nuo mazens.. rasykit istorijas man tai aktualu kaip barat savo vaikus. turiu dukryte 11 metu plaku rykste kas savaite

 6. mano sunui 13 tai jis nuo 10m masturbuojasi tai as ji bardavau kad negalima bet nieko jis i tai nereguojasako kad nebedarys bet ir toliau taip daro, o kai suejo jam 13 tai per savo gimtadieni jis paliko draugus ir buvo nuejas i tuoleta ir uztruko tai nuejau pazeti o jis pasiemes mano kelnaites masturbavosi tai garsiai nenorejau barti kaad neisgirstu vaiko draugai ir tyliaai pakalbejom jis paasake kad jamm daznaii pasistoja tai todel nori ji nuleisti ir del to masturbuojasi o paaklausiau kodelmano kelnaites paasieme tai pasake kad mate mane nuoga tai ji del manes nuogos daznai ir sujaudindavo, kai draugai isisskyrste jis jau buvo lovoje as atejau apzeti ar viskas. geerai jam o jis vel masturbavos tai prisedau pasakiau paarodik kaip tai darai na jis nedrasei pradejo smaukyti ir mane sujaudino tas vaizdas tai as uzdejau ranka jam ant penio ir pradejau letai masturbuoti jis zejo spindinciom akytem i mane ir as paklausiau ar tau patinka zeti i maane nuoga jis pasake taip tai as atsistojau ir nusimeciau halata ir palikau nuoga o jis tik zejo i mane paimiau jo rankyte uzdejau sau ant papu jis pradejo graibyti o as jam vis smaukiau sakau nori pajusti dar didesni malonuma sako taip tai as jam paciulpiau ir uz kokios minutes jis nuleido tai tuo ir baigesi tam vakarui maan jau iseinant is kambario sunus pasake myliu tave mamayte man siirdele taip sudrebejo taip silta pasidare :)

   • As irgi esu dares kaip tavo sunus.. pasiimdavau mamos kelnaites, jas uostydavau, smaugydavausi ziuredamas i jas ir svajodavau, kaip patenkinu savo mama… kai jos nebudavo namuose knaisiodavausi po jos apatiniu stalciu, ziuresdavau i jos liemenukus… visada svajodavau, kad mama mane taip uztiktu ir pradetu zaisti su manimi, bet bijodavau jos reakcijos… karta jos stalciuj buvau rades prezervatyvu, tikriausiai mylejosi su kazkuo kai nebuvau savaite namuose… tada galvojau, kad kazkam labai pasiseke, kad paraggavo jos katytes skonio…

    • jus kažkokie daunai esat, rašot susipažinti eikit į bendravimo forumą, čia pasakos apie pirmus kartus pasakoja žmones.

     taip esu irgi nubaudusi savo dukryte diržiuku už kelnaičiu nešiojima stringus pasieme mano ir nešiojo.. bet ne daug lupau, 5kartus per šikna ir tada ant kruopu..

     • Mes norim cia pasipasakot ir pabendraut kaip forume. O tau idomus pirmi kartai? Koks buvo tavo pirmas kartas?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>