seksas su mama

47 291 perskaitymų
fantzijos.lt

Gal tai skamba nerealiai bet kartais seksas su mama buna tikras ne fantazijos.
Man buvo 25 metai susilauziau abeju ranku dilbius gipsas trukde man net eit i tuoleta atlikt reikalus . Situ atveju man padedavo mama ji mane ir nuprausdavo ir kelnes numaudavo . kai eidavau i dusa mane prausdavo ji, ir man pastovei pasistodavo kada ji liesdavo peni, sakydavo nk blogo normalu jog tau stovi, bet viena diena as nezinau kas jei pasidare ji eme ciulpti man . As negalejau jei nk pasakyt nes ji taip gerai moka ciulp jog man burna uzsirakino ir nk nesakiau,poto ji atsitrauke ir liepe man ateit i kambare . Kai atejau ji gulejo nuoga lovoi vaizdas buvo fantasiskas ji nera tobulu formu ugis gal 160 o svoris apie 80kg ji putli moteris. Mama man liepe ateit ir jei laizyt klyna nes ji man ciulpe sake molonumas uz malonuma. jos pute buvo plaukuota ispradziu laizyt buvo nelabai malonu, bet matant kaip jei gera as negalejau sustot , o ji ir vel pradejo man ciulpt abu megavomes vienas kitu ko galiausiau ji uzlipo ir pradejo jodinet .
su mama mes pasimylim dar ir dabar i savaite po karta tai tikrai ,turiu ir drauge bet seksas su mama yra simta kart geresnis man patinka vyresnes stambokos moterys su apzelusia pute o mama kaip tik tokia .Kai tik gaunu proga pamylet ja tai tuo naudojuosiu is kart . jos daromas oralinis yra nerealus
Matydavau kai ji daro oralini mano tevui maciau kai ciukpe drauges vyrui ji ta daro fantastiskai, manau seksas su mam nk blogo nera jei abiem malonu

Panašios istorijos

163 komentarai

 1. Aš tai bijau, kai mama mane maudo, kad nepasistotų. Man 14 metų. Sykį duše mama trynė mane ir pamatė sukietėjusią varpą, tai atsinešė diržą ir prilupo.

   • Kelly – Oh Tami I LOVE them! You always do such an ainzmag job! Thank you so much for capturing these moments of our Sophie girl and our family!!

   • Oh my goodness, what an abarodle family! These pictures are so bright and fun, I love the setting and their outfits, too. It all came together beautifully! Wonderful work.

   • pritaikyk proga kai mama bus isgerus,tada daug greiciau i lova nusitemsi.assavo mama irgi pirma karta isdulkinau kai buvo geraiisgerus po to ejo kaip is pypkes. kai tik pasitaiko proga taip irverciumama i lova

  • Jess – Love this session!!! What a goeurogs mama and family! I must know where you took these. I have a session this weekend and that spot would be perrrrfect!July 13, 2011 12:08 am

 2. Sykį grįžau iš mokyklos, Mokausi 9 kl. Tai jau esu 15 metų. Mama su dviem draugėmis gėrė brendį. Visos buvo gerokai įkalusios. Viena draugė pasiūlė ir man. Aš atsisakiau, pradėjau bartis ant mamos. Mama sakė, eik persirenk, pavalgyk ir nereguliuok. Kai aš kambaryje persirenginėjau, mama su draugėm įėjo, sako, pažiūrėsim koks tu vyras, ar jau moki mylėtis. Viena mamos draugė paguldė mane ant sofutės, o mama movė kelnes. Sako tėčio nėra,tai seniai gavai lupti. Kai numovė, draugė sako, geriau nelupk, o patikrinkim ar jau myli mergas. Pradėjo smaukyti, o kai pasistojo, mama pasiūlė draugėm pačiulpt. ir abi draugės iš eilės čiulpė. Vakare, joms išėjus, mama sakė, dabar duok paragaut ir man.

 3. dulkinau iras savo mama.man jau buvo17m.parejes radau mama visa girta ir tik su trumpu chalatuku ant nuogo kuno.ji nusirengechalata ir krito aukštielnik ant lovos.ir dar ta poza,kojos išskestos.nors lipk ir varyk.man iškart atsistojo.aš nusimoviau kelnes ir pradėjau smaukytis.po to priėjes paglosčiau šlaunis,jos juoda kūšiuką.mama kažka sumurmėjo po nosim ir neiškenčiau,galvoju kas bus tas.plačiau praskėčiau jos kojas irsugrūdau savo pimpilą.mama pradėjo kaifuoti,po to ir užpakaliuką pradėjo kilnoti.supratau kad jei patinka.as pradėjau dar smarkiau ja krušti.iškart du kartus nuleidau.seksas buvo nuostabus.po to kai tik mama būdavo išgėrus daugiau visa laika padulkindavau ją.mama jau senai mirus tai viena karta kai maudžiaus vonioj buvau neužkabines duru.tuo momentu i vonia įėjo uošvienė ,o aš kaip smaukiau.ji pamatė mano stačia ir sako ar galiu paglostyti.pradėjo ji pati man smaukyti.sakau rekis ir lysk i vonia.ji taip ir padarė tada pirmą kartą išdulkinau savo uošvienę.dabar kai tik pasiliekam su ja vieni kivieną kartą einam i lovą pasidulkinti.

 4. viena karta as su mama imtynevau zaudem as jei kisdavau galva y papus ji mane iskrypeliu pavvadino veliau paimeu per trusikus us pizutes ir vel iskrypeliu pavadino kaip sugundyti mama nes as jos lbj noriy

 5. man tai viena siki nutiko su kaimynka sitaip.man dar buvo 21m,as jei jau senai patikau ir jin man patinka.
  atejo kaimyka su savo sese,buvau as brolis ir mama,gerem penkiese kol mama pagavo koma ir nuejo miegoti,as su kaimynka isejau kitur,o broli palikau su jos sese,beje kaimynkos vardas ira virginija jai buvo 34m,ejome kartu ir snekejomes iki jos namu apie sexsa,nuejome i darzine pirmu taikiniu,nusirengeme ir pradejom miletis saldzei ir laimyngai,kol as jei tiesei i burna nuleidau.

 6. buvo 2013-07-23d,atejo kaimynka virginija su mano tevais paosti,ir as prisijungiau prie gerimo,gereme tol kol gaudem koma,man jin pasake,audriau as su tavim miegosiu as iskar sutikau,nuejome i virtuve parukem,ir iskarta nuejome i mano lova,nusirengeme sumetem laizeka glamonedami viens kita,ir as ant jos uzlipau,ikisau iki dugno kad net jin drebejo lb,tiek buvom prigere,net buvo pochui jei kad as jei tiesei i pize ileidau dar net karta pasimilejome aistringai,gerai kad jin vira turejo,tas iskarta suprato kad jin nuo jo pastojo,o ne nuo mane. stai koke mano istorija.

 7. 2014-01-01 as buvau darbe,o brolis ir tevai su kaimynka virginija,ir dar jos mazi vaikai buvo, balevojo naujus metus,as kai parvazevau namo ziuriu kaimynka nedaug ikalusi ira,as jei sms parasiau,virga davai pasimylime,o kazin kur,tai jug masinoje,jug pala pala,as jug su vaikais esu,nu virga as tave i namus parvesiu su vaikais,jiems pasakysi kad uzmirsai cigareciu nusipirkti ir varysim tada pasimileti,ir virginija sutiko,nuvazevome i miskeli sustojome,pradejom glamoneti viens kita tol kol masinos langai uzrasojo,nusirengeme nuogai,jin buvo keleivio vietoje,as iskarta ant jos uzlipau dar pries tai paslaizeme,ir jin pame man uz stolca ir sau isikiso taip 1val milejome kol jei pradejo skaudeti pyzda,jos pizda buvo tokio raudonumo,kad kai as baigiau jau nebe i jos bizda o ant pilvuko,tada padarem analini ant kapoto,ir baigdamas dar karta pamilejau virginija savo kaimynka graze dar karta. o dbr siuo momentu net nebesimilime,ir net nzn ar jin visai nebenori, tai toks mano pasakojimas ira.

 8. Холостячка 2 сезон https://bit.ly/39ioLkW Смотреть онлайн шоу Холостячка 2 сезон на СТБ.
  Пост шоу можно смотреть тут. Холостячка стб 2 сезон 1-2 серия

 9. Холостячка 2 сезон https://bit.ly/39ioLkW Смотреть онлайн шоу Холостячка 2 сезон на СТБ.
  Пост шоу можно смотреть тут. Холостячка стб 2 сезон 1-2 серия

 10. Холостячка 2 сезон https://bit.ly/39ioLkW Смотреть онлайн шоу Холостячка 2 сезон на СТБ.
  Пост шоу можно смотреть тут. Холостячка стб 2 сезон 1-2 серия

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>