Seksas su panele

4 600 perskaitymų
fantzijos.lt

Tai įvyko prieš savaitę. Man yra 16m., draugiai 15m. Taigi: Su drauge sutariau susitikti jos namuose, po kelių minučių jau buvau prie jos namų durų. Atidarius duris išvydau ją, visą pasipuošuse, net pajuokavau:
- Į balių susiruošiai?
Ji atsakė, jog ne, dėl manęs pasipuošė. Aš buvau pamalonintas. Nuėjome į jos kambarį ir šnekučiavomės, kol aš paklausiau:
-Galėtum dėl manęs nusirengti nuogai?
Ji sutiko, ir erotiškai vienas po vieno pradėjo mautis drabužėlius, man pasistojo ir norėjau ją iškrušti, bet laikiausiai, tada ji pasakė:
-O tu nusirengsi dėl manęs?
Aš puoliau nusirenginėti, kol vienas prieš kitą stovėjome nuogut nuogutėliai.
Priėjau prie jos arčiau, prisiglaudžiau ir pradėjau glamonėti ją, bei bučiuoti. Vėliau pasakiau jai jog ji turėtų man pačiulpti, ji pasilenkė ir seksualiai pradėjo čiulpti, po kelių min. jau ją paguldžiau į lovą ir įkišau jai. Ji rėkė ir kaifavo, aš vis greitinau tempą, o ji rėkė:
-Greičiau, greičiau, o taip…
Vėliau pakeitėmė pozą, ji pradėjo jodinėti ant mano penio, o jos papukai šokinėjosi aukštyn ir žemyn. Galiausiai baigiau jai ant pilvo, poto dar keletą min. aistringai bučiavomės. Po kelių dienų norėjau tai pakartoti, nes tapau “sekso vergu”, bet ji pasakė jog nebuvo pasirengusi seksui ir dabar jai gyvenimas sugrautas ir mūsų santykiai baigti. Aišku tai nelabai patiko, kadangi mus siejo tas pirmasis kartas :| Bet tikiuosi rasiu dar daug panelių kurios norėtų sekso :)

Panašios istorijos