Su mama

7 174 perskaitymų
fantzijos.lt

Mano pirmas kartas buvo mama man buvo 17 metu ir pas mamos buvo atėje draugai ir jie visi prisigėrė visi išvažiavo ir mes su mama vieni o tėvas komandiruotėj nuvedžiau mama i lova nes ji jau sunkei orientavosi po to sako gal gali nurenkti numoviau viska ji buvo tik su triusikais ir liemenėle sako pabuk 10 min palaukiau žiuriu jau užmigo galvoju kad nieko neatsitiks jei už krutines pagraibysiu ir taip žemiau žemiau kol iki maksties nuėjau ryte atsikėliau mama jau buvo atsikėlusi įėjau i virtuve mama sako nu ar patiko pagraibyt sako nebijok tėvui nesakysiu ir no to laiko mes suma varom kai tėvas išvares buna

Panašios istorijos

11 komentarų

 1. Nieko sau, mane kai užklupo už masturbavima dukterečia.. aš ja taip nubaudžiau savaite negalėjo ant šiknos atsisesti ir paiškinau jeiu mato kad taip būna tegul nieko man nesako ar patyli.. bet pretendziju čia nekels. dar po savaites linijos ant šiknutes matesi ir ant putytes taškeliai. niekados dar nebuvau tokia pykta. už tevu pinigus gyvena papus dar nori statyti nieko dar karta teks lupti.

  • Labas, Mama,
   O kaip masturbavaisi? Su vibratorium ar pirstukais? Gal dukterecia norejo pamatyti ir pasimokyti kaip masturbuotis? Reikejo pasikalbet su ja, paaiskint ka ir kaipreikia daryt.

   • nereik su laiku pati supras, Su pirštais masturbavosi. dabar irgi reik vėl už pažymius pauklet tegul mokosi.

     • Sveiki, nesamones čia rašot, dukterečias reik aukleti diržu, kad būtų namu šeimininkes.

      Nepadaro namu darbu rykšte.

      Neišplana indu diržas.

      Ir panašiai tegu būna disciplina namuose būtent su dukteriečiom. aišku už masturbacija niekas neauklėja nes čia paugliu gyvenimas pasitenkinimas kitaip tariant.
      bet už pažymius reik dukterečias auklėti, bent jau aš ir mano draugės auklėja.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>