Turistinis žygis

31 500 perskaitymų
fantzijos.lt

Na viskas įvyko gana netikėtai. Dėdė mane pasikvietė , į jo organizuojamą turistinį žygį su dviračiais. Na taip nebuvo , koks išskirtinis atvejis , nes turistiniuose neretai dalyvauju , tai su dviračiais kazkur , tai su baidarėmis , na tiesiog pabegi nuo miesto , pabegi nuo visko , uzmiršti problemas ir niekas nekvaršina tau galvos. Buvau paprastas vaikinas , kuris nepuldavo stačia galva į naujas pažintis , nebuvau tas , kuris mėgdavo save parodyti , atkreipti dėmesi , vaidinti super kietuolį ar panašiai , nebuvau tas flirto meistras , kuris beginėja , nuo vienos merginos , prie kitos , netgi budavo nedrąsu prieiti , užkalbinti nepažįstama mergina. Na tiesiog buvau savimi , toks , koks esu ir nieko daugiau. Pries išvažiuojant buvo suskaičiuotas žmonių skaičius , buvo lyginis , ir paimta butent tiek , kiek reikia keturviečių ir dviviečiu palapinių.
Isvažiavus per daug su nieko nepuoliau bendrauti , kaip ir visuomet , tiesiog su vienu keli žodžiai , su kitu ir tuom viskas baigiasi. Važiuodamas tiesiog gėrėjausi gamta , jaučiau kitoki orą , nei mieste , tokį lengvą , gaivų , taip bevažiuojant atvykome į numatytą vietą nakvynei.Vieta buvo graži , miškas , dviejų upių santaka , tiesiog graži gamta. Šioje stovyklavietėje buvo ir laužavietė , ir staliukas su suolais , na prižiurima vieta. Pirmiausia pastatėme palapines , dauguma jau buvo susitarę , su kuo , ir kaip miegos , buvo likę tik keli , kurie dar nesusitarę su kuo miegos,(tarp jų buvau ir aš) tiesą pasakius man nebuvo jokio skirtumo , ką paguldys šalia. (turėjau dvivietę palapinę , bet važiavau vienas , tad žinojau , jog kažką atsius pas mane nakvoti.)Tad gavosi , taip , jog atsiuntė miegoti pas mane merginą , na matėsi , jog vyresnė už mane, na pagalvojau , gerai , galbut bus įmanoma paplepėti rimtomis gyvenimiškomis temomis , taip , kaip man patinka , nes su bendraamžiais ne visada rasdavau bendrą kalbą. Na , kadangi buvo upių santaka , tad išsimaudėme , virėme vakarienę , o vėliau , kaip visada kūrenome laužą. Na dauguma šnekučiavosi , o aš , kaip visada beveik nelendu į pokalbius pats , tad tiesiog sedėjau ir žiūrėjau į laužą , kažką masčiau , na kaip sakoma esi čia , bet mintys kažkur plaukioja , tuo metu taip ir buvo , į nieką nekreipiau dėmesio. Vadovams nuėjus miegoti, dauguma iš palapinių atsinešė linksminančių priemonių , kas alaus , kas stipresnio. Na kadangi pats buvau negeriantis , neturėjau pašnekovo , ar pašnekovės , tad nebemačiau tikslo pasilikti ir nuslinkau į palapinę miegoti. Atsiguliau ir gulėjau , nors diena ir buvo varginanti , bet miego nesinorėjo , tiesiog gulėjau , toliau kažką galvojau. Taip man begulint į palapinę atėjo toji mergina , kadangi naktys buvo gana šiltos , tad ji nusirengė iki maikutės ir kelniačių ir susirangė miegmaišyje. Mane prispaudė reikalas. pakilau , išbėgau į lauka ir juos atlikau. Man grįžus ji staiga paklausė :
- Kur buvai?
- Reikalų atlikti.. – išlemenau.
- Aa..
Tuomet atsiguliau vėl , bet buvo gana karšta prieš tai , tad miegmaišiu tik apsiklojau , nelindau į jį. Ji vėl manęs kažko paklausė , bet aš jau buvau beužmiegąs , tad nelabai supratau , ko ji klausia . Staiga pajutau , kaip ji uždėjo ranką man ant krūtinės ir prisislinko arčiau , išblaškė miegą ir susiorientavęs , kaip kas , automatiškai sakau : ” Ką čia darai?” , tokio žingsnio iš jos visiškai nesitikejau , buvau visai nepatyręs , tad nežinojau , ka daryti. Ji atsako : “Kartu šilčiau miegoti” tuo metu buvau pasimetęs , ji buvo tiek arti , kad krūtine rėmėsi man į nugara , varpa sunkiai kelnaitėse betilpo. Nežinojau , ka daryti , tad iš to pasimetimo tiesiog paklausiau : ” Kiek tau metų?” 21 – atsakė ji. Ir tuomet ranka nuslydo man ant pilvo , pradėjo jį glostyti , buvo malonu , bet ir nejauku , ji vyresnė , patyrusi , o aš nepatyręs , nežinau , ka daryti , tik jaučiu , jog jos ranka jau lenda už mano apatinių ir suima mano varpa , malonu , bet ir bijau. Nežinodamas , kur dingti atsisuku į ją , ji man sako : ” Tu tubut dar nekaltas” ir šypsosi. Taip , tenka tai pripžinti. Tada ji pradeda man pasakoti , kaip ir kur reikia liesti , pati paėmusi mano ranka vedžioja po savo kūna ir taip moko , rodė visur pradedant kaklu , baigiant krūtine , jos tarpkoju. Tuomet ji, mano nuostabai tarp savo daiktų surado prezervatyvą (pirma mintis šovusi į galvą , duodasi su visais iš eilės , jei į turistinį prezervatyva ima. Na tuo metu man taip atrodė.)Taigi užsidėjau aš tą prezervatyvą , bet įeiti nesisekė juodai , jaudinausi labai , šiaip ne taip įėjus, pasimylėjome, žinoma, jai tai nebuvo pats geriausias kartas , juk aš naujokas tame reikale , tačiau galiu pasakyti , jog ji davė labai didelę pamoką “tuose” reikaluose. Na reziume galėčiau pasakyti , jog toks pirmas kartas savotiškai netgi geriau , nei tuo atveju , kai abu partneriai naujokai , jeigu vienas patyręs , tai žino , ka , kaip ir nuo ko pradėti. Ačiū už dėmesį.

Panašios istorijos