Maloni baimė

18 842 perskaitymų
fantzijos.lt

Na, nežinau nuo ko ir pradėt. Buvo gimtadienis, deja ne mano, o mano mamos. Susirinko daug giminių, tačiau aš užsidariau kambaryje, nes jau pabodo spausti rankas svečiams.

Išėjau pasivaikščioti, nors nežinojau kokia prasmė. Susitinku savo klasioką. Šeip man jį reikėtų laikyti geru draugu ir t.t. Tačiau jau keturis mėnesius padraugavę kaip GERI DRAUGAI supratau, kad aš jam patinku kaip mergina. Nesupraskit manęs klaidingai, kad esu lengvabūdiška ir šalta. Visai ne. Jis turbūt ėjo iš parduotvės, nes mačiau kaip paskubomis nešėsi maišelį.
“- Labas Akvile.
- Sveikas.” Per daug nenorėjau jo kalbint, bet pasiūliau, kad galėtų pabūt pas mane, pasakiau, kad yra gimtadienis, ir kad nėra ką veikti. Jis sutiko. Įėję pro namų durų slenkstį, iškart pasisveikinom ” labą dieną, labą dieną. ” ir pasidėję striukes nuėjom į mano kambarį. Jis draugiškai man pasiūlė kramtomosios gumos, bet aš atsisakiau. Pasišnekėjom ką darysime kai baigsime gimnazijas, namų darbus ir t.t.
Išgirdau kaip mano senelis iškėlęs alaus skardinę su kitais svečiais išėjo į lauką mamai sudainuot ” su gimtadieniu “. ;D
neturėjau ką veikt tuksenau pirštus į palangę, darėsi nejauki tyla. kai išgirdom su Donatu ( toks vaikino vardas ) gaudų dainos šauksmą, abu sutartinai susijuokėm. priėjęs atsisėdo prie manęs ant rašamojo stalo. Pajutau kaip perbraukė pirštais plaukus aš atsisukau veidu į jį ir pabučiavau. Nežinau ko jis iš manęs norėjo. pabučiavau, ir galvojau kas bus kai reikės nustot, kokią man šypseną numesti. Jis nustojo ir maniau šakės, tačiau kažkaip stumtelėjo link lango su ryškiom užuolaidom. kažkaip greitai sumirksėjau ir užmečiau savo rankas jam ant nugaros. neišlaikius pusiausvyros pasilenkėm prie palangės. Norėjau kažkaip gražiai užriesti koją kaip tai daro romantinuose filmuose paauglės. Jėėė man pavyko.. ;D Mačiau kaip jis suspaudė mano liemenį rankom pradėjo čiupinėtis aukštyn. Stangriai perėjo per mano krūtis ir vėl bučiavo. Nežinau ar tai buvo grabinėjamasis už mano krūtų ar glamonės. Jis greitai mane apsuko ir numovė mano maikutę. Norėjosi krizenti kaip bandė atsegti lemenėlę, bet nesisekė. ;D Suinkštė, kad padėčiau jam ir aš savo ruožtu numoviau lemenėlę. Išpūtęs akis žiūrėjo į mane, bet aš tuo tarpu nebuvau drovi. Kol truko glamonės, pradėjau galvoti, kad mama ar mažametė sesė gali ateiti pas mus ir užklupti užsiminėjančius seksu.
“- Donatai, liaukis.
- kodėl?
- Negalima. Vaikas gali ateiti.
- Nesijaudink. ” Norėjau dar piktai burbtelti, bet pajutau jo vėsias rankas po mano kelnaitėmis. Buvo  malonu, bet mačiau, kaip jam drebėjo rankos. Kaip kokie traukuliai. ;D Aš ir pati nežinojau kaip elgtis. kai jis ir aš nusimovėm apatinius apdarus, jis šyptelėjo. Nenorėjau čiulpt jam (nepykit, kad nuskambėjo negražiai), tačiau man tai neįtiko, tad tik sugniaužiau. Ir atėjo tas momentas. Kai jis įėjo į mane. Sukandau dantis, nes apėmė didelis skausmas. Dar spėjau paklaust ar jis turi apsaugą, tas linktelėjo. O tada norėjosi tiesiog žviegti, nes malonumas buvo apsoliutus. ” Suleidau” nagus į jo nugarą, ir kaip man trūkčiojo pulsas. Kaip abu alsavome, trūkčiojau visa. jis rankomis prilaikė manę, nors buvom kaip ir ant žemės. kai išgirdau jog atgal sugūžėjo visi svečiai sudainavę tą dainą. Staigiai apsirengėm, atsimenu kai nuvaliau jam nuo kaktos prakaitą ir paėmus už rankos nusivedžiau į lauką. Nesišnekėjom apie tai, ką katik darėm, bet buvo labai švelnu, kai jis mane apkabino. Tai tiek mano Mielieji ir Mielosios. ;))

Atsiuntė: Akvilė

Panašios istorijos