Pirmas kartas diskotekoje

17 803 perskaitymų
fantzijos.lt

Žodžiu, aš ir mano klasiokai, klasiokės bei kiti žmogeliai ėjome į diskoteką. Mergikė su kuria bendravau , buvo supykusi ant manęs. na, gal ir aš ant jos. Pamenu, buvau pakviestas į kambarėlį plikų panų pažėt. Klasiokai žvengė, ir kai kurie pasiėmę “bambalius” smaukė. Panelės buvo tikrai “riebios”, tačiau viena “žaidė” su kita. Kad tik manęs nepastebėtų Lina. Toks buvo mano merginos vardas, tačiau ne esmė. Pamenu, kai viena iš “riebiųjų” priėjo prie manęs ir pasakė, ar nenorėčiau padūkti. Tačiau vis galvodamas apie dar piktesnį Linos veidą, išėjau iš kambario susimušiau su ja “kakton”. Ji nusijuokė :
- Nenori?, ji man siūlė stiklinės pobalčio gėrimo, atsisąkęs ji mane apkabino prieš tai padėjusi stiklinę ant stalo krašto. apsivijo rankomis kaklą tačiau istūmė į kitą tuščią kambariuką. aš rankomis glosčiau jos liemenį. Ji pradėjo mane bučiuot. Dar sušnibždėjo, kad mane myli. Aš labai susijaudinau, kai ji prilietė ranka mano draugelį. Na, suprantate. Aš ją pasiguldžiau ant lovos ir apsižergęs moviau bliuskutę kuri ją buvo apsimovusi. po to ir lemenėlę. O dievučiau pagalvojau. pradėjom dar labiau glamonėtis. netrukus krito kiti drabužiai . kol nusiaviau kelnes iš viršaus žiūrėdamas , pamačiau kaip ji rangėsi. Lyg sakydama, atteik. O taip tai mes tokiu dalyku dar nebuvome užsiėmę. Dar kartą ją apsižergęs įėjau į ją. Girdėjau kaip ji sukaleno dantimis, ir ašaros pradėjo riedėti skruostais. Aš išputęs akis paklausiau, kad ar baigti, juk jai skauda. Tačiau ta paprieštavo. Apsidžiaugiau. Toliau dariau tą darbelį. :D Tada ji pradėjo aimanuoti. Man ir pačiam buvo malonu. Iš tiesų, nieko panašaus nebuvau patyręs. Tai dariau vis greičiau ir greičiau. Baigę, mačiau kaip ji padėjo galvą ant pagalvėlės ir giliai atsiduso. Tai tiek. :)

Atsiuntė: Mantas

Panašios istorijos

3 komentarai

  1. Ot slykstyne ka? Negerai apgaudinet savo merga…velnias zino kada tai buvo :D varyk varyk viena po kitos….D

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>