Seksas su girta mama

8 059 perskaitymų
fantzijos.lt

Sveiki, Senai svajojau pasimyleti su mama.. Jai 40 metų bet atrodo nuostabiai, Didelė krutinė, geras užpakaliukas. Taigi pradėsiu, Buvo niūrus žiemos vakaras, Neturėjau ka veikti ir laukiau mamos kol pareis iš darbo kad pagamintu vakariene, Mama parėjo vidurnaktį visiškai girta.. vos įejo pro duris ir iškarto suklupo, Padėjau atsistoti ir nuvedžiau į kambarį, Greitai užmigo su visais drabužiais.. Atėjau po 5min ir nurengiau, Palikau tik su kelnaitėm ir liemenuku, Žiauriai sexuoliai atrodė, Paliečiau užkalį ir nuėjau į savo kambarį prie kompiuterio, Girdžiu po 1h ateina į mano kambarį prie kompiuterio įsijungiau porno ir masturbavausi su ta mintim kad kitam kambarį guli pusnuogė mama. Nusprendžiau nueiti į kambarį pažiurėti ką veikia, Žiurau miega krutinė iškritus iš liemenuko.. Paimiau už papo ir prabudo, Sako gulk šalia, Atsiguliau ir staiga paimė už varpos ir laiko.. man iškarto sukietėjo.. prisiglaudžiau prie jos ir pradėjau laižyti papus, Sako baik.. Staiga palindo po koldra ir pradėjo žaisti su mano varpa, apžiojo jausmas nerelus, Čiulpė apie 10min tada paimiau jos galva ir pradėjau laižyto jos lūpas. Nurengiau višiškai nuogai ir pradėjau laižyti makštį ji tiesiog šaukė.. Neištvėriau ir įkišau į vidų, Judėjau iškarto greitai, Graibiau papus, O ji tiesiog rėkė ant viso namo, Daviau vėl pačiulpt ir įkyšau du pirštus į išange.. Jaučiu pareina orgazma, Pabaigiau į burna puse ant veido.. Pabaiges išėjau o ji ir liko nuoga gulėti. Ryte atėjau pasakyti kad išeinu į mokykla.

Panašios istorijos

1 komentaras

  1. Džiaukis, kad negavai diržo. Vieną sekmadienio vakarą mama su kaimyne gėrė likerį, buvo jau gerokai įkaušusios. Man mama liepė jau ruoštis miegot.Dar sako, reikia nusimaudyt, kaip visada sekmadienį, ir nuėjo ruošti vonios. Paruošusi vonią toliau gėrė su kaimyne, aš nuėjau maudytis. Po kokių 15 ,min,. mama atėjo nutrint, kaimynei sako, pabūk arba eikime drauge, paplepėsim. Iš karto kaimynė sako, gal berniukui nepatogu, vis tik jau13 metų, aš palauksiu. Pas mus vonioje nėra dušo, tai mama numaudžius paprašė kaimynės atnešt iš virtuvės arbatinuką. Tada kaimynė atnešė ir įėjusi žiūrėjo kaip mane iš arbatinuko perpila. Aš su rankom dangsčiausi intymias vietas, bet mama vis tiek patraukė jas ir pamatė kaimynė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>