Ach,tos maudynės.

15 831 perskaitymų
fantzijos.lt

Vakaras. Žinutė. Tekstas: susitinkam? Niekad negalėjau atsispirti tau bei mūsų vakariniams pasivaikščiojimams. Su tavimi gera, malonu, saugu ir tu vis priverti mane šypsotis vis labiau ir labiau. Tad, susitinkam, kaip visada toje pačioje vietoje, ant tilto. Vis pasižiūrime į vaizdą nuo jo ir nusprendžiame, kur eiti. Taigi, kelionė į parduotuvę- ledų. Vasara jų visada norisi. Nusipirkę jų. traukiame tavo namų link, net nežinau kodėl, bet einame ten. Sėdime pavėsinėje juokaujame, baigiame valgyti ledus, jei tai būtų panašu į valgymą. Išterliojame vienas kitą negailėdami, o jis, mat geruolis, pasiemą šlangą ir belekaip mane išmaudo, tikrąja ta žodžio prasme. O ką man ir belieka daryt, pasiprašau jo naujų drabužių, nejaugi, būsiu šlapia it kokia antis Persirengti, aišku, neėjau į vidų ir net nesitikėjau, kad tas mano įsiverš ir nusineš mane į lova. Rėkiau, cypiau, spardžiausi (juokais), bet kur pavyks ištrūkt iš vyrškų rankelių… O jis bučiuojasi itin gerai, o jo rankos daro kažką gero ir be galo malonaus net nepastebėjau, kaip likau be jo duotų marškinėlių ir tų didžilių šortų. Smagu būti pusnuogei, bet kai tave spaudžia ir trūksta oro, sunkoka Nebuvo klausimų, ar nori, nenori, tikrai ar ne, jis žino, jei iki tiek leidžiuos, vadinasi, galima eiti tolyn. Tai taip ir buvo. Mes nuogi, dar pasijaudinam taip tarpusavy ir viskas, vėl jaučiu slegiantį svorį. Bet tą dar kentėjau ir nebuvo taip baisu, kaip tas jo įėjimas, omg kaip skauda, mintyse kenčiu, dantis sukandus. Aikšku ir jis tai pastebi, tad nustoja, kol kas nebuvau jautusi didesnio palengvėjimo, viskas tuo ir pasibaigė. Kaip ir pasibaigė mano pasakojimas.

Panašios istorijos

96 komentarai

 1. Čia nevisai į temą. Rašai apie seksą, o man buvo gėda, kad svetima moteris pamatė visai nuogą. Ne nepažįstama, bet… Gyvenam kaime, o mokausi mieste aštuntoje klasėje. Kad nereiktų rytais anksti keltis, skubėti į autobusą ir galėčiau dar lankyti muzikos mokyklą, tėvukai susitarė su pažįstama senute, kad priims mane mokslo dienom pagyventi, permiegoti mieste. Pas ją buvo vandentiekis, vonia. Gyveno dar vienas septintokas. Ji mums ir valgį ruošdavo. Po kiek laiko išsikalbėjom, kad kaime einam į kaimynų pirtį. Ji pasiūlė maudytis pas ją. Sutikau, labai norėjau pirmą kartą maudytis vonioje. Ji nuėjo paruošti vonią, o man liepė pasiruošti maudytis, nusirengti. Kai ji baigus plauti vonią ir prileido vandens, pakvietė mane. Aš jau buvau tik su apatiniais rūbais. Įėjau, galvojau, kad ji išeis. O ji liepė pažiūrėt ar ne karštas vanduo, po to liepė baigti rengtis ir lipti į vonią. Pamačius,kad delsiu, liepė pakelt rankas, ir paėmusi nurengė marškinius, nieko nesakius numovė kelnaites ir likau visai nuogas. Greit įlindau į vandenį, kuriame buvo pūtų, jog nematytų mano pimpio, Bet pagulėjus vandeny, ji sako, numaudysiu, galėsi būti kiek nori. Išplovus galvą liepė stoti ir nutrynė nugarą. Krūtinę sakau pats trinsiu, bet ji trynė, lyg mažą kūdikį, liepė atitraukti rankas, kuriomis buvau pridengęs savo gėda. O ji ramino mane, juk tu dar vaikas, dar niekur ūsų nėra.

  • Ir man panašiai buvo. Tėtė miręs, mama išvyko į Daniją uždirbti, kas 2-3 mėn grįžta trims, keturioms savaitėms atostogų. Aš pasilikau pas kaimynę senutę. Mama siunčia pinigus močiutei, bet vis tiek jos pasiilgstu. Gerai, kad nupirko kompą, pasikalbam, pasimatom per skypę. Gyvenam kaime, tai ir aš jai padedu ruošoj, pašerti gyvulius, atnešu malkų ir t.t. Patogumų pas mus nėra. Bet močiutė kas rytą, vakarą pašildo vandenį ir liepia praustis. O sekmadienio vakarą šildo didelį puodą. Turim didelę vonią ir virtuvėj liepia maudytis. Aš iš karto varžiausi, nes tada jau buvau 13 metų, įlipau su kelnaitėmis. Ji nieko nesakė, bet trindama nugarą, krūtinę pamažu nusmaukė kelnes. Sakė, aš dabar tau kaip mama ir turi klausyt. Sakau, mama man liepdavo gėdintis svetimų moterų. Dabar jau beveik 2 metai gyvenu pas ją, įpratau maudytis ir jos klausau, iš karto lipu nuogas, nes ji pasakė mamai, jog neklausau, ir mama liepė nelepint manęs. Kartą gavau rykšte per užpakalį.

  • ha ha, nice one.
   man irgi taip darydavo, bet tik mamos draugė ir aišku tada aš gal pradinukas tebuvau… ;D

 2. Холостячка 2 сезон https://bit.ly/39ioLkW Смотреть онлайн шоу Холостячка 2 сезон на СТБ.
  Пост шоу можно смотреть тут. Холостячка стб 2 сезон 1-2 серия

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>