Pirmas kartas per mėnesines

5 890 perskaitymų
fantzijos.lt

Sveiki visi. Iš tikro noriu išgirsti kuo daugiau nuomonių.. To man dabar labai reikia.

Taigi. Žinojau tą vaikiną gan ilgą laiką. Anksčiau lyg ir jam patikau, lyg ir bandė bendraut su manim, tačiau aš nerodžiau noro su juo bendrauti. Tačiau po pusmečio, taip visai netyčia pradėjom bendraut, susirašynėt. Susirašynėjom apie savaitę, tada susitikom, kitą dieną vėl susitikom ir jau pasibučiavom. Lyg ir draugaut pradėjom. Labai greit prisirišome vienas prie kito. Taigi. Vieną dieną jis pasiūlė pas jį nakvot, kadangi jo tėvai bus išvažiavę. Aš sutikau. Tai buvo kažkur po 3 mėnesių būvimo kartu. Tą vakarą mes šiek tiek išgėrėme, o kai galiausiai nuėjome miegoti, tiesiog pradėjome bučiuoti. Nepastebėjau pati kaip aš jau buvau ant jo, bučiavau jį. Nei akimirkos nesudvejojau dėl to, nebijojau, nes niekada su vaikinu nejaučiau tokio ryšio kaip su juo. Tai pasakiau jam užsidėti prezervatyvą. Labai gėdijausi būti nuoga, tai likau su liemenėle. Dar pasakiau jam, kad sergu, bet jam tai nebuvo kažkas šlykštaus, reagavo visiškai normaliai. Taigi, kai galiausiai tai vyko.. jaučiausi lyg plėšoma per pusę. Labai skaudėjo, nors ir buvau pakankamai susijaudinus (bent jau taip manau) Kol skaudėjo vistiek buvo įdomu, visai patiko man tas skausmas. O akimirką lyg ir pajutau malonumą.. Tokį nedidelį. Bet po kiek laiko nebejaučiau nieko. Nei skausmo, nei malonumo. Ir tada tiesiog pasidarė nuobodu ir tiesiog pasakiau “gal jau gana?”.. Ir viskas tuom ir pasiaigė. Aišku, toliau gulėjome, juokėmės, nebuvo to nemalonaus jausmo, gėdijimosi. Taip pat kalbėjomės apie tai kas ką tik įvyko. Jis sakė, kad jautė malonumą, aš pasakiau, kad nieko nejaučiau, tik skausmą. (PAMIRŠAU PRIDURTI, KAD IR JAM TAI BUVO PIRMAS KARTAS) tai va. Po pirmojo karto praėjo jau mėnesis, o antrojo karto taip ir nebuvo. Lyg ir matau, kad jis nori, tačiau manau dabar tūrėčiau būti viršuje, o tai mane labai gazdina. Taip pat aš nežinau ar per pirmą kartą jis baigė, nes pasakiau, kad jau gana.. Tačiau kartais ir atrodo, kad jis baigė ir stengėsi dėl manęs.. Todėl noriu paklausti iš kur žinoti kada vaikinas baigia? Kaip atsikratyti baimės būti viršuje? Išbandyti kažką naujo..? Ir jai per pirmąjį kartą tau būna mėnesinės ar plyšta mergystės plėvė? Padėėėėkit!!!!

Panašios istorijos

62 komentarai

  1. Mergystės plėvė plyšta net ir esant mėnesinėm. Tam įvykti varpa turi būti makštyje.
    O jei nesupratai ar vaikinas baigė ar ne paklausk jo jis tai žino 100% (nors retas reikalas pirmą kartą finišuoti)
    O viršuje būti nebūtina. Matyt dar jauna esi jei tokie klausimai kyla. Bus to laiko eksperimentams. SVARBIAUSIA APSAUGA :)

  2. Perdaug pergiveni. Virsuje gyli poza todel jei iki galo atsisedai nera del ko pergyventi. Nebeskaudes tiek . O jei bijai virsuje buti gali pasakyti jam. Jis tikrai supras. Arba tamsoje darykite nematys taves. Vaikinas baige ar ne na seip galima pajausti. Bet tai nevisom. Betkokiu atzilgiu penis suglebsta . Jei vaikinas labai buvo susijaudines tai pajausi. O ir seip jie ir garsusi isleidzia per orgazma ir giliau kvepuoja ir labiau glaustusi juk orgazmas kaip narkotikas. Staigei uzeina nuostabaus malonumo banga vyrams 20 s moterims 15s trunka.

  3. A beto jei nenorite apsaugos naudoti tai pasidomek internete dienas pagal savo cikla kada esi nevaisinga. Pvz as su savo suzadetiniu gyvenu 4 metus mes apsaugos retai naudojam. Nebent per vaisingas dienas ju yra 10. Mano ciklas 30 dienu tai dar ismesti menesines ir turiu 14 dienu be apsaugos .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>