Prievarta

3 798 perskaitymų
fantzijos.lt

Susipykau su saviskiu, nes jam nedaviau. Taciau jis nudprende paimti jega. Stoviu virtuvei, darausi arbata. Staiga jis mane visu svoriu spaudzia prie stalo krasto ir plesia rubus. Jo dantys sminga man i peti, o pirstai durgina klitori.
-as gi nekalta, susnabzdu.
Bet jam tas pats. Pajuntu ji savyje. Jis mane tiesiog dulkina grubiai ir greitai. Jam svarbu tik jis.

Panašios istorijos

1 komentaras

  1. Aš kartą pasiskolinau iš draugo tuo metu labai puikų radijo imtuvą VEF. Man jis sugedo. Kitą dieną susitikom pievelėje ir jam atidaviau. Jis vaidino supykusį. Paėjom toliau nuo kitų draugų, pradėjom aiškintis. Jis mane paguldė ant pievos ir pradėjo glamonėti. Pajutau, kad pakilo megztukas, sakau, leisk pasitaisyt, patraukti žemyn. Jis sako, aš patrauksiu ir pradėjo traukt žemyn kelnes, sakau, mauk aukštyn. jis tyčia bliuzelę aukštyn pakėlė, rankom pradėjo maigyti krūtis. Sako, kad sugadinai radiją, būsi nubausta. Jis seniai stengėsi pirmą kartą pabandyti, bet vis nurimdavo. Dabar nepaleido. Numovė kelnes, pradėjo pešioti gaktos plaukus, kurie tik buvo pradėję dygt..Man tada buvo14 metų. Verkiau, bet jis sakė, nebūk mažutė, pamatysi ir mano. Kai nusimovė kelnes, dar labiau išsigandau,nes jo varpą jau buvo pasistojus ir ilga, nors jam buvo tik 16 m. Mes augom 3 sesės ir visai nebuvau mačius nuogo berniuko. Kadangi aš nesutikau, jis per jėgą grūdo į mane. Nors sakė, jei skaudės, nustosiu, bet, man verkiant, sakė, nevaidink,. Vėliau ir aš pajutau malonumą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>