Su simpatiją

3 725 perskaitymų
fantzijos.lt

Čia buvai visai nesenei prieš savaitę šeštadienį. Aš labai norėjiau tai išbandyti( pasimilėti ) :D
Ir ne su, bet kuo o su savo simpatija.. tai buvo preitą šeštadienį pasikviečiau jį į namus pažiūrėti filmo jisai sutiko ir žiurėjom romantini/siaubo ir svarbiausia kad ten buvo sekso :D tai jau kažkur jau puse praėjo filmo ir tą dalis atėjo filmo apie seksą.. tai pažiūrėjau į jį jisai visas kažkoks isiaudrines būvo ir jisai atsisuko į mane ir aš į ji ir nebegalejau atlaikyti pradėjau jį bučiuoti, ir kišti liežuvi užsilipau ant jo ir kažkaip susiaudrinome nebežinojau ką darau.. ir paskui nusimoviau maikute ir jis pradėjo grabyti papukus per lemenėle aš dar isiaudrinau.. tada nusimove jis maike numoviau kelnes, jisai numove man tymkes bučiuodamas dar visa kūna oh..
tada kažkaip palindom po koldra ir jis man kelnaites numove o triusikus sau pats nusimove pradejo kišti savo pirštelius o man tai gera buvo net pradejau kaifuoti iš to lietipo jo, bet gyvenime tokio kaifo nesu jutus kai jis pradejo kišti savo liežuvi o dieve jauciausi kaip danguje..
klykiau labai garsiai nes toks kaifas buvo tada jis paklause nori to pabuciavau jį ir jisai ijejo bet skausmo nejutau tik padejo jisai greityn varyti ir kaifas prasidėjo o cypiau žiaurei nes taip gera buvo su juo.. o jisai visas isprakaitavo o sperma nuleido į mane. mylėjomes kokia valanda bet atrode kad visa gyvenima.

Panašios istorijos