Erotinės prekės. Patobulinkite savo meilės gyvenimą.

7 416 perskaitymų
fantzijos.lt

Jei nesate Pamela ir Tomis, yra tikimybė, kad jūsų lytiniam gyvenimui visai praverstų šiek tiek prieskonių. Nesakau, kad jums trūksta įgūdžių, bet perkėlus jus į kitą lygį, bengališkosios ugnelės virstų fejerverku (arba iš 50mph į 100 mph). Jei jau turėjote lytinių santykių lauke, jūsų tėvų miegamajame ir šiek tiek vaidinote, gali būti laikas kažkam kitam: sekso žaislams. Galbūt manote, erotinės prekės yra skirta solo tyrinėtojams ar laukiniams, keistiems tipeliams, kurie supasi ant šviestuvų, bet jūs klystate. Bet kuri nuotykių ieškanti pora gali įtraukti tam tikrus sekso žaislus į savo repertuarą.

Vibratoriai

Prieš išsigąsdami minties įsinešti vibratorių į miegamąjį, būkite tikri, kad dauguma moterų daug mieliau turėtų realų gyvenimo vyrą, o ne guminį žaislą. Vibratoriai yra tik jau įdomios veiklos papildymas, kekso glajus. Skirtingai nuo tradicinių falo formos vibratorių, We vibe unikali struktūra leidžia abiem partneriams mėgautis malonia vibracija tuo pačiu metu. C formos vibratoriaus vienas galas įdedamas į makštį ir masažuoja G tašką, o kitas galas stimuliuoja klitorių. Kai ji pradeda mėgautis, jūs galite įsiskverbti į ją, kai vibratorius yra viduje. Tas jausmas abiem sukels sprogimą. Kai jūs būsite viduje, jūsų penis stums vibratorių arčiau G taško, o jūs irgi jausite karštas vibracijas. Tai keturgubas smagumas: skverbtis, G taško ir klitorio stimuliacija ir malonumas jums.

Penio žiedai

Kitas vibruojantis žaislas, kuris gali pridėti šiek tiek judesio yra penio žiedas. Penio žiedai taip pat veikia užspausdami kraujo pritekėjimą į varpą, todėl erekcija būna stipresnė, ilgiau trunkanti, o meilės sesija ilgesnė. Tik būkite atsargūs, sekite instrukcijas ir nedėvėkite per ilgai, nes tai gali pakenkti brangiausiam turtui.

Pakabinamos sūpynės

Sekso supynės yra vienas iš labiausiai įkvepiančių būdų, kuris tikrai uždega lytinį gyvenimą, ypač jei jūs iš tikrųjų norite pasisupti ant šviestuvo. Ne tik smagu žiūrėti į merginą nuogą ir besisupančią sūpynėse, tačiau jūs galite prasiskverbti į ją, nesibaimindami dėl to, kad atsiremsite į ją ar patirsite tai lydintį nuovargį. Kol ji gulės sūpynėse, jūs galite stovėti, arba ji gali atsiremti, o jūs galite pirmyn ir atgal ją supti šuniuko stiliumi. Galimybės yra neribotos, o geriausia dalis yra ta, kad gaunate pilną vaizdą to, kas vyksta.

Antrankiai, botagėliai ir juostos

Paskutinis, bet ne mažiau svarbi ir visada laukiama: vergija. Antrankiai iš būna netgi su rakteliais antkakliui. Tik pagalvokite apie tai, kaip karšta bus, jei ji dėvės antkaklį, kai jūs pietausite mieste.

Būti surištam gali būti įdomu, tačiau jei raktų idėja gąsdina jus ar jūsų merginą, tuomet naudokite juostą. Juosta yra pakankamai stipri, kad sulaikytų ją arba jus, bet ne tiek lipni, kad paliktų netvarką ar įstrigtų į kieno nors plaukus.

Random Posts