Pats geriausias seksas su pusbroliu

8 544 perskaitymų
fantzijos.lt

Mano pirmas kartas įvyko tada kada man buvo 16 metų. Tai su tėvais išvažiavome pas dėdę į kaimą. Jis turi 14 metų gražią, liekną, su gražiu užpakaliuku ir krutine dukrą ir 17 metų sportuojantį ir itin patrauklų sūnų. Aš esu toks kuriam patinka ir merginos ir vaikinai, tad į abu visą laiką žiūriu labai atsargiai, kad tik to jie nesuprastų ir šiaip nenoriu, kad kažkas tai žinotų. Tai va atėjo vakaras ir kadangi namas mažas kaime, teko naktį praleisti lauke, palapinėje. Žinoma noriu privatumo, tad sau pats pasistačiau dvivietę palapinę ir nuėjau apie 23h miegoti. Kažkaip užsinorėjai šiek tiek pažaisti su savo peniu, tad įsijungiau porno video, užsidėjau ausines, kad ir įvairaus alsavimo girdėčiau ir pradėjau smaukytis. Pakėlias akis pamačiau, kad į mane ir mano peni spokso dėdės sūnus, tai aš tik greit susikišau dar nenuleides. Aš jam iškart sakau tu tik niekam neprasitark ir panašiai, o jis man atsako, jog viskas bus gerai ir skuba ištraukti dar vis erekcijos paveiktą penį, bet aš spyriojuosi ir sakau, kad tipo baik ir panašiai. Žinoma mane labai suviliojo jo gražūs raumenys ir matesis atsistojas peni kelnėse ( angliškai: bulge). Tad ir pradėjome po biškį nusirenginėti, bučiuotis, saldžiai laižytis. Po poros minučių kaip pamenu jis man čiulpti pradėjo, o dar po kokių 3-5 min. Įkišo į mane savo kokių apie 20-24 cm ilgio. Žinoma nuleido ne į vidų, o man į burną.. Daugiau apie tai niekam nei prasitariame nei kalbame apie tai, žinoma ir nekartojame.

Panašios istorijos

4 komentarai

  1. Nejaugi jūs abu berniukai nebuvote matę vienas kito nuogo ir nejaugi jums įdomu, Aš vasarą atostogavau pas tetą. Man buvo 13 metų. Teta turi neįgalų sūnų, už mane 12 metų vyresnį. Mudu labai bendravom. Kartą teta jį maudė vonioje ir paprašė manęs įjungti vandens siurblį, nes name vietinis vandentiekis. Persipildžius rezervuarui, vanduo per lubas pradėjo tekėti ant vonioje sėdinčio pusbrolio. Teta sako , ateik, pažiūrėk ką padarei. Aš įėjau ir pamačiau nuogą pusbrolį. Aišku, jis sėdėjo ir matėsi tik pečiai, bet jis vis tiek labai susigėdo, o man buvo įdomu, ir aš pasisiūliau padėti tetai. Teta padavė kempinę ir leido jį nutrinti Pusbrolis nenorėjo, tačiau teta subarė jį ir liepė atsiklaupti .Dar suplojo per užpakalį. Aš tryniau jam nugarą , krūtinę. Teta vis drąsino, visą kūną. Taip aš patryniau ir pilvą. Ant plaukų užpyliau šampūno ir ranka triniau, Palietus varpą ji pradėjo kietėti. Tada aš dar nesupratau, ką tai reiškia. Sakau , nebijok, būk mano brolis. Aš buvau vienturtė.

      • Mamas uz tokius dalykus reikia auklet… jei vyra prausia moteris, tai normali organizmo reakcija… o kai moteri prausia vyras, jums nedreksta nuo to? Tai gal uz tai ir jus reikia lupt???

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>