Pirmas kartas 12metu

11 770 perskaitymų
fantzijos.lt

Viena diena ejau su drauge nes turejau ja palideti namo po mokyklos, buvo velniskai salta! tada kaip priejome ji man pasiule uzeiti i vidu isgerti arbatos. as sutikau. isgerem arbatos paskui ji pasiule nueti i jos kambari pazaisti koki stalo zaidima. nu mes pazaideme o tada ji man pradejo davineti uzuomenas apie seksa. pvz ar tu ziuri porno ir panasiai. tada ji mane paeme ir pagulede ant lovos paskui kazkur nubego ir atsinese is nezinia kur prezervatyva ir as jos klausiu: kam tau jis? ji nieko neatsake tik numove kelnes ir trumpikes. man jau stovejo. ji pradejo man ciulpi ir musturbuoti. tada as ja nurengiau ir pradejome graibytis. tada ji man uzdejo prezervatyva ir as i ja isiskverbiau. matesi biski kraujo. as jos klausiu: tau neskauda? ji man sako: tik varyk greiciau! tai varem kokia valanda. Buvo ziauriai faina! dabar mes taip darom kas savaitgali pas ja namie nes tevai buna isvazeve.
Atsiprasau uz klaidas tikuosi patiko mano pirmasis kartas :)

Panašios istorijos

10 komentarų

  1. zmones o ne per anksyi man 12 m turiu merga ir tai ji mane i lupas pirma karta pabuciavo ir mes su jiadaznai glamonejomes

  2. Man 13 metų, draugauju su klasės drauge, esam beveik kaimynai, bet dar nei sykio nematėm vienas kito nuogo. Man būtų gėda. Sykį tik jos mama matė, tikiuosi jai nesakė. Jos mama atėjo pas mus,tuo metu aš buvau vonioj. Mama įėjo nutrinti manęs. Kaimynė ruošėsi išeiti, bet mama sakė, dar pabūk, numaudysiu ir pasišnekėsim,abi įėjo į vonią. Man buvo gėda,sėdėjau tarp pūtų, bet mama liepė atsistoti normaliai, nevaidinti kavalieriaus. Dar su delnu pliaukštelėjo per užpakalį. Kaimynė sakė, jog taip berniukų negalima lupt. Po to kaimynė sako, duok aš nutrinsiu žentą, ir paėmė kempinę. Ir baigė trinti mane. Dar sakė mamai, mano mergytė jau moteriškėja, o jis visai vaikiškas. Aš paprašiau jos, kad nesakytų mano draugei, jog matė mane nuogą.
    gą.

    • Ziauriai fainas patikek manim :).beveik tas pats kas masturbuotis tik zymiai geriau nes tai darai su kažkuo. Dabar ji išvarė i Anglija. tai ir gerai nes mus būtų kada pagave vistiek :)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>