Su Pačia geriausia

9 643 perskaitymų
fantzijos.lt

Iš tikro noriu papasakoti ne apie savo pirmą kartą, nes jis įvyko kiek anksčiau, o apie geriausiąjį kartą, kada dar turėtą. Su mergina, vardu Akvile, tamsiais plaukais, ir labai gražiom žydromis akimis mane sujaudino nuo pirmo žvilgsnio. :) Susibendravom stadione, ji ten ateidavo pabėgioti su savo drauge, po to padususi bet su plačia šypsena, prisėsdavo ant suoliukų, tiesa, visai netoli manęs. Draugas teištarė, ji turinti draugą, bet man buvo sunku susiprotėti. Na, kaip čia susipažinti? Sumąsčiau tiesiog viešai demonstruoti draugiškumą.. Ji tai pastebėjo, bet žinai, merginos, visiškai abejinga suvaidino prieš mano akis, bet kai susibendravom, o ji tokia linksma.. Taip, aš ją įsimylėjau.. :D O vieną kartą, kažkoks tipelis prie jos prisėdo, Akvilė akivaizdžiai atsisėdo toliau nuo jo. O, pasirodo tai jos vaikinas! Mačiau pirmą porą, kur pana dėbtelėjo piktu žvilgsniu ir atsisėdo ant suoliuko kuo toliau.. “Visiškas tu asilas” – pagalvojau aš.Taigi ji graži, viskas normoj, ir kaip tokia be bachuro? Galvojau, nereikėjo net pradėti. :) Su draugais sėdėdavome iki pavakarių, vieni rūkydavo, kiti ir gerdavo, o kiti kupini pasakojimų ‘aš pisau pamelą anderson sapnuose’. . Ir tą vakarą, pasikėliau ir nutariau čiuožt namo, ir išgirdau riktelėjimą ‘Pabaik’! O po to pasikūkčiojimą tik. Kažkur iš kampo.. Visiškai neišsigandau, kad kažkas priekabiauja prie panos, vis dėl to ne mano reikalas. Bet kai praėjau tą kampą, suktelėjau galvą – o ten – tūptelėjusi Akvilė, ir skruostai nusėti ašarų. O atsistojęs tas tipas, sagsto jos megztuką, ir kiek matėsi, visiškai ne jos noru. Posakis ‘ne mano reikalas’ užgeso, ir aš visai nestaigiai atsisukau į jų pusę.
- Ko b..t, gaidy žiūri, p…k iš kur atėjai..- visiškai susinervinęs vaikinas surėkė.
Mergina nustojo kūkčioti, ir dar labiau pabalo.. Taip, visiškai ne savo noru.. Ištiesiau ranką, ir teištariau Akvilei, ar ji nenorėtų eiti.. Visiškai tirtėjo, ir tik sulintelėjo galva. Bet tas bjaurybė laikė ją prispaudęs prie sienos. Vos tik spėjau prieiti, tas tipas šoko ir smogė veidan. Visiškai prisipąžįstu, kumščiai kaip su kastetais, ir visai nebuvo smagu, bei pradėjo dilgti. Visiškai įtūžau, kad atėjau kaip koks nevykėlis ale apgint panos, ir mane parietė. Pašokau, ir dabar visai be tolerancijos smogiau jam tuo pačiu, kiek tik galėdamos. Ir dabar sukrito jis. Akvilė greit atsišliejo, ir pro ašaras ‘nereikia nereikia’.. tiesiog čiupau ją už rankos, ir iš tos vietos greitais žingsniais skubėjau.
Ta vakarą, manau, visai neteisėtai atėmiau merginą, tikrąją to žodžio prasme..
Draugaujam jau kaip du metus, tiesa, jai dabar 19.:) Ji pilnai nuostabi, tikrai norėjau ją pamylėt, bet.. Trukdė tas, kad jos norai visai nebuvo apie tai. Bent jau taip atrodė. Vien dėl to, kad vos tvardžiaus, jei ji atsisėsdavo ant kelių, ar taip glamonės.
Tai va, žiemą tada, tą vakarą, pas manęs bute buvom. Dar buvo atėjus mano motina ir jos anūkas, toks mažas, 7 metų vaikas, visur kišantis nosį savo. Vaikus mėgau, bet ne jį. Galiausiai motina išėjo į parduotuvę, o mums sako vaiką prižiūrėt.. Visiškai nekreipiau į jį dėmesio. Tupėjo virtuvėj ir tegul tupi. Su Akvile buvome salione, šnekėjau apie klasioką buvusį, ir kaip jis, po galais susituokė. Ji juokdamasi pakštelėjo į skruostą, po to ir rankomis kaklą apsivyniojo.. Taip saldžiai įsisiurbiau į lūpas jos, pakėliau ją ir pasodinau ant stalo. Visiškai greitindama ritmą, iškaišiojo, vis dar bučiuodama, mano marškinius. O ką aš, rankomis sugriebiau liemenį. Dieve, ji tokia liekna.. Sugriebiau jos krūtį, ir suspaudžiau.. Blemba, gal kiti supras, koks tai geras jausmas. :D Galop, drabužiai krito ir galiausiai, likome visai nuogi. Vėl ją pakėliau, ir nusinešiau link sofutės, su keturiom pagalvėlėm. Visas nustūmiau, pats nežinau kodėl.. Žinojau, kad ji nekalta, bet tikrai neklausiau to kvailo klausimo ‘ar tikrai nori’. Jeigu jau net iki tiek daėjo.. Įsiskverbiau į ją lėtai lėtai, po galais, ten buvo taip drėgna.. Akvilė iškart refleksiškai su ranka tėškė ant mano nugaros, ir įsikibo su nagais. Turbūt bus žymių.. :D Po to po truputį atsileido.. Su delnu pradėjau glamonėti, ten pas jos, apačioje.. Oho, pradėjo raičiotis kaip koks sliekas. :D (Ji ta prasme. :DD) Ir staiga, išleido į ausis, atodūsį. Ir dar.. Mane tai labai sujaudino.. Jutau, kad jau pareina, ir ištraukiau, nuleidau ant jos pilvuko.. Išpilta prakaito, nusišypsojo ji. Aš jai atsakiau tuo pačiu.. Ir staiga, prisimerkusi už mano nugaros, pamatė, ir vyzdžiai išsiplėtė:
- o šūdas, šūdas!
Suglumęs atsisukau, o ten – tas mažas vaikas! Žiūri atsistojęs, akys didelės. Mergina visiškai pasislėpė po antklode, aš sakau ‘gal gali eiti, arbatos padaryti’? Vaikas suprato, ir nuplumpsėjo į virtuvę. Pradėjau juoktis. Kažin kiek laiko jis čia??? Man rodos, mes jam sutraumavom vaikystę… :D
Bet vis dėl to, seksas buvo pats geriausias..

Panašios istorijos