ko nenori, tas nutinka:-)

6 142 perskaitymų
fantzijos.lt

o buvo taip… :) susipažinome mudu internetu.. na jis turėjo mergina ir taip jau gavosi, kad galvojau jog nieko niekada ir nebus.. nors patiko man nuo pat pradžių. bendraudavau su juo labai daug, sužinojau,kad pykstasi su savo mergina, bet netikėjau,kad jiedu išsiskirs. ir išsiskyrė, aš nieko nežinojau apie tai, kol jis man nepasakė.

kartelį pakvietė mane susitikti, pasirodo jis buvo man neabejingas, tik norėdamas tai nuslėpti,pasikvietė drauga, o as nusitempiau drauge. linksmai pabuvome, atsisveikinome ir išsiskyrėme. po kiek laiko jis jau pakvietė mane, bet buvo vienas, susitikimai dažnėjo, simpatijos aštrėjo ir viena vakara jis mane pasikvietė pakalbėti. susitikom, ir jis pasiulė man draugauti, ištraukė puokštę baltų rožių,buvau šiek tiek nustebusi. sutikau, o kas belieka, kai išsilydai na ir draugystė tęsėsi labai gerai. vieną savaitgalį išvažiavau į kaimą, tą dieną nenorėjau, nes buvo lygiai mėnesis kaip mes draugaujam. visą dieną nervinausi..

ir štai, vakaras, buvo beja labai prastas oras, jis atvažiavo pas mane. mes susitikome. ilgai kalbėjomės, aprodžiau kaimelį, pradėjo lyti ir staigiai įlipome į mašiną. net nepajutau,kaip sėdynė buvo atlenkta visad buvau prieš seksą mašinoje, o dabar as joje ir jo rankos tokios miklios, laksto po visą kūną..staiga likome nuogi, vietos buvo nekaip penkių žvaigždučių viešbutyje, bet pilnai pakako buvome laimingi, nekilo jokių klausimų, abu to norėjom ir tai nutiko. skausmo nejutau visiškai, malonumo taip pat. kraujas, na buvo jo, bet nežymiai.

po visko, jis atnešė man tunta raudonų rožių, ir pasveikino su menesio draugyste. buvau labai laiminga, apsupta dėmesio. dabar mes jau draugaujam penkis mėnesius, labai šauniai sutariaiam, mylimės ir mylim jis nesiliauja manęs stebinęs,esu labai laiminga sutikusi tokį žmogų. ir nors savo pirmą kartą įsivaizdavau kitaip, jis nutiko jo mašinoje..

na gal ir neišradingas pasakojimas, bet kaip sakant buvo vertas grieko tas susitikimas

ačiū už dėmesį :)

Panašios istorijos