Pirmas kartas video

36 029 perskaitymų
fantzijos.lt

Mano pirmas kartas buvo nufilmuotas video įrašė man pačiai to nežinant. Buvau jauna ir daili 17 metu mergaitė, patyrusi siaubingą pirmos meilės smūgį.

Nenoriu labai šio dalyko sureikšminti, bet net ir po 3 metų nesugebėjau savo pirmosios meilės ištrinti iš atminties, nors ir gyvenu su kitu žmogumi dabar. Nebuvo mano mylimasis man pirmasis ir čia buvo tik mano kaltė, nors į smulkmenas nesigilinsiu (negeliu pakęst ilgu pasakojimu), bet kalta tik mano kvaila galvelė ir savo nuomonės neturėjimas. Tai va, palikta savo brangiausiojo, kuris tuo metu man reiškė visą pasaulį, padariau nepateisinama dalyką. Nuėjau į kabaką, nusitasiau kaip reikiant ir sėdėjau apsižliumbus, kol kažkoks diedas priėjo. Nelabai atsimenu, kaip jis atrodė, ką kalbėjo. Tik pamenu, kaip lekia panelė jo mašinoj tik dūmai rūksta.(nu durnas proteli!!!) Toliau viskas liejas. Kažkoks kambarys, biliardo stalas, treniruoklis. Savo girtu protu suvokiu, kad prabangus namas (tuo įsitikinau ryte…) net ir po tiek laiko negaliu prisiminti, ką kalbėjom, kaip atsitiko, kad jis pradėjo mane rengti. Nepamenu, ar priešinausi, ar norėjau, ar vertė, ar pati savo noru prasižergiau. Žinau, kad nesveikai skaudėjo. Dėl kraujo nesu tikra. Ryte paaiškėjo, kad jam apie 40 metų, kažkoks verslininkas ar kas ten. Siūlėsi pervežti, bet turbūt bučiau pasikorus, jei dar bent sekundę bučiau į jį žiūrėjus. Vėliau prisipažino, kad jis viską filmavo ir parodė man, bet prižadėjo niekam nerodyti, nes tai tik jo asmeniniai kolekcijai. Taip pat pasakojo apie seksą. Na ką, pasisekė vyrui. Turbūt galvojo, kad dar vieną padarė. Nesivarginau aiškintis, kad man buvo pirmas kartas. Vis tiek vienintelis žmogus, kurį kaltinu, esu aš. Tikrai manimi pasinaudota nebuvo. Jaučiausi kaip mėšlo krūva dar ilgai, ilgai po to. Dar ir dabar plaukai pasistoja prisiminus. Gerai nors tiek, kad nepatapau ku..vele po visu tokiu smagiu išgyvenimu, nors nebuvo lengva susiimti į rankas. Juk visada esam pripratę ką nors kitą tik ne save kaltinti.

Gal dėl to man ir patinka skaityti šiuos pasakojimus. Jie man leidžia suprasti, kiek daug netekau vieno kvailo vaikiško poelgio dėka. Tai va, tokia linksma mano patirtis. Tik noriu pasakyti visoms toms, kurios susidūrę su panašiais dalykas, kad neverta graužtis iš tikrųjų. Nieko nebepakeisi. Visko būna šiam gyvenime.

Panašios istorijos