Pirmas kartas su broliu

231 868 perskaitymų
fantzijos.lt

Mano ir mano brolio pirmasis kartas įvyko prieš metus, tai buvo tiek mano, tiek ir jo netikėtas pirmasis kartas. Buvo gūdi žiemos diena, gruodžio mėnuo tuo metu aš ėjau į 10, o mano brolis į 11 klasę. :) Pamenu jog grįžau iš mokyklos per pietus, apie 14 valandą, mano brolis tuo metu tai pat jau buvo namuose, sedėjo prie kompiuterio savo kambaryje. Aš persirengiau, pavalgiau ir taip pat nuėjau į savo kambarį prigulti prie nešiojamo kompiuterio.

Naršydama internete netyčia užklydau į erotinį puslapį ir tą kartą neskubėjau iš jo išeiti.. Žiūrėjau seksualių vaikinų nuotraukas, jos mane labai sujaudino. Nejučiomis sudrėkau, užkišau savo rankutę už kelnaičių ir pradėjau žaisti su savo makštimi.. :) Netrukau labiau įsiaudrinti ir nusprendžiau nueiti į man iš ankščiau žinomą sekso filmukų puslapį. Mano susijaudinimas vis stiprėjo ir jaučiau kad iki pabaigos liko nebedaug..
Tačiau staiga į mano kambarį įžengė mano brolis! Iš tos aistros visai pamiršau jog jis taip pat buvo namuose ir greičiausiai girdėjo mano alsavimus! Jis paprašė nesijaudinti dėl to ir priėjo prie manes. Brolis papasakojo jog kai išgirdo mano alsavimą taip pat žiūrėjo sekso filmukus savo kambaryje, bet aš nesupratau kodėl jis tai man sako, nes tuo metu buvau labai išsigandusi… :O
Kadangi abu visdar buvome seksualiai susijaudinę jis pasiūlė man patenkinti vienas kitą oraliniu būdu.. Nieko daugiau! Aš šiek tiek sutrikusi sutikau ir nusimoviau savo kelnaites.. Leidau jam žaisti su mano makštimi, iš pradžių jis įkišo du savo pirštukus ir profesionaliai masažavo ją, jaučiausi lyg danguje. :) Bet tik iki tol kol jis neįkišo į ją savo liežuvio ir tada aš daugiau neišlaikiau, patyriau įspudingiausią jausmą savo gyvenime…Tada mes apsikeitėm vietomis ir atėjo jo daikčiuko eilė, jis atsisėdo ant lovos krašto, o aš atsegiau jo džinsus ir numoviau apatinius. :) Brolio daikčiukas buvo visiškai susijaudinęs, aš paėmiau jį ranka ir pradėjau smaukyti žemyn-aukštyn, jaučiau brolio susijaudinimą ir tuomet apžiojau jo penį, čiulpiau jį su dideliu pasimėgavimu, jaučiau malonumą darydama tai artimam žmogui. Vos po poros minučių jis nuleido ir mes susitarėme jog niekada neperžengsime oralinio sekso ribos!

Panašios istorijos