Pirmas kartas su mokytoja

199 050 perskaitymų
fantzijos.lt

Eilinė nuobodi diena mokykloje, tuo metu aš buvau dešimtokas. Trečiadienis. Chemijos pamoka, jos mokytoja buvo apie 30 metų sulaukusi gan daili blondinė vardu Sandra, mėgdavusi vilkėti itin aptemptus rūbus.

Per juos buvo neįmanoma nepastebėti jos dailaus užpakaliuko, mes dažnai su klasiokais netgi darydavome slaptas jo fotografijos, kol mokytoja būdavo nusisukusi. Tai buvo paskutinė pamoka tą dieną aš buvau labai pavargęs ir norėjau miego, suskambo skambutis, susidėjau daiktus, bet mano nuostabai buvau pakviestas mokytojos pasilikti..

Maniau ir vėl turėsiu bėdos jog visą pamoką nieko nedariau ir vos ne miegojau. Visi mokiniai išėjo, aš atsisėdau ant suolo prieš ją ir ji paklausė kodėl aš nesistengiu mokytis. Atsakiau jog esu labai pavargęs ir daugiau tai nepasikartos.. :) Tikėjausi jog šio pasiteisinimo užteks, bet tuomet ji atsistojo, pasiemė kabineto raktą ir užrakino duris, taip pat užtraukė kabineto užuolaidas.

Aš iš pradžių nesupratau kodėl ji taip padarė ir kas čia vyksta, bet tuomet ji priėjo prie manęs ir pašnibdžėjo į ausį jog šį kartą taip lengvai neišsisuksiu. Neįmanoma nusakyti kiek visokių minčių tuo momentu man lindo į galvą, bet aš tikrai nesitikėjau jog viskas įvyks taip, kaip atsitiko vėliau.. Ji grįžo į savo kėdę ir pasakė jog visada žinojo kad man (ir aišku kitiems klasiokams) yra seksualus jos užpakaliukas ir jog mes darydavome jo fotografijas. :D

Tai sakydama mokytoja Sandra neatrodė nuliūdūsi ar panašiai, jos kalba buvo aistringa ir viliojanti. Galiausiai ji prisipažino kad visada jautė simpatiją jaunesniems ir jog aš buvau patraukliausias jai iš visų dešimtokų. Po šių žodžių ji atsistojo iš savo kėdės ir priėjo prie manęs. Aš sutrikau, ji apkabino mane ir pradėjo bučiuoti į lūpas, aš labai jaudinausi bet pajutau kaip jos rankos atsega mano marškinių sagas, tada krito diržas, o galiausiai džinsų saga ir užtrauktukas..Tuomet aš jai atsegiau palaidinukę ir liemenėlę, jos krūtys mane apsvaigino, jos pasirodė daug gražesnės nei tikėjausi. Atėjo jos kelnių eilė, lėtai numovęs jas pasiekiau apatinius triusikėlius kurie buvo juodos spalvos, neilgai trukus krito ir jie… :)

Ji atsisėdo į savo mokytojos kėdę ir aš pradėjau laižyti jos makštį, ji stengėsi alsuoti kuo tyliau kad nesigirdėtų koridoriuje, bet jai tai neitin sekėsi, ji kaifavo itin garsiai.. Tuomet mes apsikeitėme vaidmenimis, aš atsisėdau į mokytojos kėdę, o ji pradėjo švelniai čiulpti mano penį, tai buvo nuostabu. :) Po poros minučių ji atsisukusi veidu į stalą ant jo užgulė, palikdama mano penį ir jos užpakaliuką vienu du…

Lėtai ir atsargiai įėjau į jį, nes dar niekada gyvenime nebuvau to daręs. Tempas didėjo, ji vis garsiau alsavo mano vardą, o aš ilgai netrukus pajaučiau kad daugiau neišlaikysiu, ištraukiau savo daikčiuką, o ji paprašė nuleisti jai ant krūtinės. Po sekso ji buvo labai laiminga, aš taip pat. Mes abu apsirengėme, pabučiavome vienas kitą ir susitarėme niekam apie tai nepasakoti.. Iki šiol mano klasiokai apie tai nė nenumano, o aš „po pamokų“ chemijos pamokoje pasilieku bent kartą per mėnesį.. :)

Panašios istorijos